piątek, 10 lipiec 2015 17:16

Prezydent nadal mówi nie dla rodzin wielodzietnych bez meldunku.

Otrzymaliśmy odpowiedź na naszą kolejną już petycję w sprawie Białostockiej Karty Dużej Rodziny. Odpowiedź była negatywna. Prezydent odpowiedział w podobnym tonie jak wcześniej. Jak widać rodziny wielodzietne sa w Białymstoku owszem promowane, ale tylko te z zameldowaniem. Inne muszą radzić sobie same, bo jak napisał prezydent, takie rodziny budzą wątpliwości, czy są związane ze wspólnotą mieszkańców. Tak jakby takie rodziny były rodzinami koczowników, przenoszącymi się z miasta do miasta w poszukiwaniu naiwnych urzędów, gdzie można dostać miejskie karty dużych rodzin. Dowiedzieliśmy się także, że miasta wydającego miliony na tzw. promocję nie stać na gest dobrej woli w stronę mieszkańców tego miasta nieposiadających zameldowania.