niedziela, 11 luty 2018 18:57

Sukces. Zmiana rozkładu jazdy linii numer 7

Niedawno mieszkańcy pracujący w Fastach zwrócili się do nas z problemem dotyczącym zmiany rozkładu jazdy autobusu linii 7. Napisaliśmy w tej sprawie petycję skierowaną do Zarządu Białostockiej Komunikacji Miejskiej, powiadomiliśmy Prezydenta miasta oraz Radnych. Również radny Wojciech Koronkiewicz napisał w tej sprawie interpelację skierowaną do Prezydenta Miasta Białegostoku. Zarząd BKM zmienił rozkład zgodnie z naszymi sugestiami i od 11 lutego nastąpiła korekta rozkładu jazdy tej linii. Warto więc angażować się w sprawy mieszkańców i informować urzędników o tym, że niektóre z ich decyzji mocno mijają się z oczekiwaniami tych, których te decyzje dotyczą. Tak właśnie było w tej sprawie i jak widać działania ludzi zaangażowanych w tę sprawę dały pozytywny efekt. Oby więcej takich efektów.

Treść naszej petycji: