poniedziałek, 15 październik 2018 15:18

Nasi kandydaci na Radnych w komitecie Białystok na Tak

Jako stowarzyszenie Miasto Mieszkańców zawsze byliśmy jesteśmy i będziemy z ludźmi. Reagujemy na krzywdę, zwalczamy hipokryzję. Przez ten czas poruszyliśmy wiele ważnych problemów m.in. dotyczących zalewania miasta, znikającej zieleni, problemów mieszkaniowych itd. Nie pozostawaliśmy też obojętni na prośby o pomoc płynące od zwykłych obywateli tego miasta. Białystok potrzebuje nowych, aktywnych, ludzi, nowych pomysłów, nowego podejścia do spraw zarówno pojedynczych ludzi jak i wszystkich jego mieszkańców. Białystok na TAK to komitet osób dla których priorytetem jest miasto i jego mieszkańcy. Dlatego uważamy, że Białystok na TAK to szansa rozwoju naszego miasta. Nie zmarnujcie swojego głosu, nie bądźcie bierni, by potem kolejne lata nie narzekać. Nasze miasto zasługuje na rozwój zamiast zalewania w nieskończoność betonem i wodą- dosłownie i w przenośni. Dlatego nasi działacze kandydują z tego, a nie innych komitetów. Lista numer 14, okręg numer 1 miejsce 6 i okręg numer 2 miejsce 4. 21 października możemy zmienić bardzo wiele, a tylko od Was zależy czy nam się uda.